Series
Ratings
19
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
LiveRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0