Movies
Ratings
440
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
GambitRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0