Movies
Ratings
288
ExhumaRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Rocky VRated ★ 3.5
DuelRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.5- JungleFish2Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5