Movies
Ratings
156
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5