Titles you rated
The RoadRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5