Titles you rated
CloserRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
St. Trinian'sRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Monte CarloRated ★ 3.0