Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0