Movies
Ratings
666
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.5
Planet TerrorRated ★ 1.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0