Series
Ratings
26
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0