Series
Ratings
78
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Can We Love?Rated ★ 3.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.0
He Who Can't MarryRated ★ 2.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Waiting for LoveRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5