Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.5