Titles you rated
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- School 3Rated ★ 3.0
- Koby-KobyRated ★ 3.0
Slayers TryRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 5.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 5.0
Tough Guy's LoveRated ★ 3.0- Run HanyRated ★ 3.0
- Into the SunlightRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Idol RoomRated ★ 3.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
- School 2Rated ★ 3.0