Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
TremorsRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Ice BarRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 1.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
SaltRated ★ 2.0