Movies
Ratings
628
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0