Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0