Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
SwayRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Renzo Piano, The Architect of LightRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Love SarahRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5- Dancing FrogRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Buffalo '66Rated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
MindscapeRated ★ 3.5
Bad TeacherRated ★ 3.0
What's Your Number?Rated ★ 3.0
The Lost City of ZRated ★ 4.0
CapoteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0