Titles you rated
Goodbye SoloRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
My Brilliant FriendRated ★ 2.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
GirlsRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Byzantium a Tale of Three CitiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0