Movies
Ratings
74
HarmonyRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.5
TakenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
21Rated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.0
CellularRated ★ 5.0