Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 1.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 2.5