Titles you rated
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5