Titles you rated
Likeable or NotRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The King and IRated ★ 2.5
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
On AirRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5