Titles you rated
Golden SlumberRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Only the BraveRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
PiperRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
KediRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
The BarRated ★ 2.5
Get SmartRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0