Series
Ratings
79
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
BonesRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5