Titles you rated
HerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Factory GirlRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0