Movies
Ratings
1620
Past LivesRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 1.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
While We're YoungRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 1.5
Groundhog DayRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
I Care a LotRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 1.5