Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
DevsRated ★ 2.0
One Day at a TimeRated ★ 4.5