Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0