Titles you rated
3670Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Karaoke MiracleRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- Fighting Satomi!Rated ★ 2.5
- Way Back HomeRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Sister YujeongRated ★ 3.0
Talk to HerRated ★ 2.5
Out of My IntentionRated ★ 3.5- The Bike BoyRated ★ 3.0
- Swallows, flying over the Naeseong RiverRated ★ 1.5
- ID_Younggil's MumRated ★ 2.0