Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0