Titles you rated
Knight and DayRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5