Movies
Ratings
1009
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hard HitRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 4.0