Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 2.0
Super Size MeRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0