Movies
Ratings
533
BigRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
SullyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
LoganRated ★ 2.0