Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0