Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 5.0
WombRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Never Let Me GoRated ★ 4.0
Boy ARated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 5.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 1.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 1.5
The Last 10 YearsRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5