Series
Ratings
54
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5