Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 5.0
Eternal LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0- Down With LoveRated ★ 3.5