Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
FailanRated ★ 3.5
SpringtimeRated ★ 5.0
The FinishersRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
Perfect SenseRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
White FangRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0