Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 0.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5