Titles you rated
Death ProofRated ★ 0.5
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 1.5
American GangsterRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 2.5
The StingRated ★ 5.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.5
The Usual SuspectsRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 0.5
The LobsterRated ★ 1.5
The ReaderRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 0.5
Children of MenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.0