Movies
Ratings
220
The Truman ShowRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Cruel StateRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0