Series
Ratings
43
DexterRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
Shichinin no HishoRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0