Movies
Ratings
494
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Addams FamilyRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Closing DynastyRated ★ 3.0
I WishRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Marui VideoRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0