Series
Ratings
252
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0