Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0- JealousyRated ★ 3.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 4.0- One of A PairRated ★ 3.5
LobbyistRated ★ 3.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 5.0
- Walking to HeavenRated ★ 3.5
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.5
The Great King, SejongRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 4.0