Titles you rated
Ruby SparksRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.0
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Song to SongRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
KlausRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5