Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0