Movies
Ratings
515
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Ghost TrainRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
BeethovenRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.5
Instant FamilyRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 4.5