Series
Ratings
56
Ranma1/2Rated ★ 5.0- MirandaRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
The Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 5.0- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
The Capture Season 1Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0