Series
Ratings
15
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0